Dolina Drwęcy 47a, 87-162 Krobia medicalclinic@medicalclinicbabiarz.pl

Umów się na wizytę!

Medycyna estetyczna

Home Medycyna estetyczna

Screenshot_20210906-034440_Gallery

Kriolipoliza

Wykorzystuje kontrolowane chłodzenie, aby zamrozić i wyeliminować niechciane komórki tłuszczowe. Zabieg jest bezinwazyjny, bezpieczny i skuteczny.

Lipo laser

Wykorzystuje technologię laserową do pobudzania naturalnego procesu organizmu do uwalniania zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Wiązka światła powoduje rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego i następnie naturalną drogą usuwane z organizmu.

Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna to zabieg specjalną głowicą, która wytwarza falę ultradźwiękową o częstotliwości 40 000 Hz. Dzięki temu następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Fale radiowe RF

Wnikając w strukturę skóry na głębokość 2 cm, nagrzewając tym samym komórki tłuszczowe oraz włókna kolagenowe. Temperatura sprawia, że komórki tłuszczowe wydzielają kwasy tłuszczowe, a włókna kolagenowe kurczą się „podciągając” zwiotczałą skórę.

Zalecenia:

24h przed zabiegiem jak i po należy wypić ok. 2l wody. Po zabiegu należy unikać spożywania pokarmów wysokobiałkowych, wysokotłuszczowych, wysokoenergetycznych. Należy spożywać “lekkie” pokarmy.

Przeciwwskazania:

 • choroby nerek i wątroby
 • ciąża, karmienie piersią
 • miesiączka
 • nadczynność i niedoczynność tarczycy
 • choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca
 • zaburzenia hormonalne
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • cukrzyca
 • hemofilia
 • krioglobulinemia
 • choroba Raynauda
 • padaczka
 • nowotwory
 • łuszczyca, liszaj, bielactwo
 • nadmierne spożywanie alkoholu
 • tatuaż w miejscu, które ma być poddane zabiegowi
 • stany zapalne organizmu
 • wszelkie infekcje wirusowe i grzybiczne
 • infekcje skórne
 • aktywna alergia skórna
 • urazy skóry
komora

Komora hiperbaryczna

Komora hiperbaryczna o ciśnieniu 1,3ATA i 1,5ATA jest jedną z najpopularniejszych na świecie wersji urządzeń do terapii tlenowej. Bezpieczne urządzenie o miękkiej konstrukcji zapewnia komfortową pozycję „siedzącą” lub „leżącą” dla pacjenta. Nowoczesna budowa komory daje poczucie odprężenia osobom korzystającym z zabiegu. W naszym gabinecie do dyspozycji jest duża, wygodna komora, w której mogą pomieścić się dwie osoby z możliwością indywidualnego natlenienia np. dla osoby dorosłej i dziecka. Zabieg hiperbaryczny to relaksacyjna i nieinwazyjna terapia 93% tlenem, dająca szereg korzyści w wielu wymiarach zdrowia oraz kondycji fizycznej i psychicznej.

Zastosowanie medyczne

Dermatologia

Terapia ma zastosowanie w leczeniu trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, egzemy oraz trądziku różowatego.

Stomatologia

Pomaga w leczeniu ran po zabiegach chirurgicznych, poprawia ukrwienie w uszkodzonej tkance, stymuluje proces gojenia oraz skraca czas rekonwalescencji.

Onkologia

Sprzyja rewitalizacji komórek i zapobiega dalszym uszkodzeniom. Oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich, obniża poziom białka C-reaktywnego czynnika martwicy nowotworów i innych markerów stanu zapalnego

Kardiologia

Korzystny wpływ na dolegliwości o charakterze wieńcowym. Zmniejsza nasi-lenie objawów niewydolności serca, zapobiega zawałom mięśnia sercowego, reguluje ciśnienie tętnicze. Pomaga w leczeniu cukrzycy i miażdżycy zmniejszając ryzyko powikłań sercowo-naczyniowych.

Neurologia

Ma zastosowanie w porażeniach mózgowych i pourazowych uszkodzeniach mózgu, powstałych w wyniku udaru lub wylewu. Ożywia i pobudza uśpione komórki, podnosi kocentrację, łagodzi stany depresyjne, przewlekły stres i bezsenność.

Ortopedia

Poprawia przepływ krwi w uszkodzonych kończynach, zwiększa ciśnienie tlenu w kościach powodując ustępowanie stanu zapalnego kości i szpiku, osteoporozy, choroby stawów oraz przyspiesza wzrost uszkodzonej kości.

Med. estetyczna

Działa stymulująco na fibroblasty, odpowiedzialne za syntezękolagenu i elastyny, czyli włókien zapewniających elastyczność skórze. Sprzyja wzmożonej regeneracji nabłonka, wspomaga gojenie po inwazynych zabiegach, zmniejsza obrzęki, działa antybaktryjnie.

Med. sportowa

Podnosi wydolność fizyczną, przyspiesza procesy regeneracji tkanki mięśniowej, ścięgien i więzadeł. Działa przeciwbólowo, wpływa na procesy naprawcze w tkance kostnej, chrząstce oraz w mięśniach szkieletowych.

Sesja w kapsule hiperbarycznej biostymuluje organizm, likwiduje zakażenia oraz odżywia niedotlenione komórki, a w rezultacie wzmacnia układ immunologiczny i pomaga wrócić do zdrowia. Terapia hiperbaryczna czystym tlenem oczyszcza z toksyn i metali ciężkich, które przyczyniają się do powstawania komórek rakowych, więc również jest uważana jako skuteczna profilaktyka antynowotworowa. Regularnie stosowana hiperbaryczna terapia tlenowa poprawia przepływ krwi w mózgu, dzięki czemu pacjenci wykazują większe zdolności zapamiętywania i koncentracji. Przynosi korzyści w leczeniu stresu, przewlekłego zmęczenia, napięcia psychicznego, spadku nastroju oraz niweluje silne bóle migrenowe. Sesje tlenowe przynoszą doskonałe efekty lecznicze u dzieci z autyzmem jak i wśród osób starszych, chorych na Alzheimera, zwiększając aktywność mózgu poprzez głębokie dotlenienie.

Cennik

Ceny zabiegów z medycyny estetycznej Medical Clinic Babiarz.

NOWOŚĆ

Kriopoliza – Wykorzystuje kontrolowane chłodzenie, aby zamrozić i wyeliminować niechciane komórki tłuszczowe. Zabieg jest bezinwazyjny, bezpieczny i skuteczny.

Cennik obowiązuje do 1.01.2022 r.

1 pad
– 1 zabieg 60 min.

300 zł 250 zł

2 pady – 1 zabieg 60 min.

500 zł 450 zł

4 pady (większe okolice zabiegowe) * – 1 zabieg

* wykonane 2 zabiegi
po 60 min . 2 padami jednorazowo (uzyskujemy lepsze efekty wyszczuplania)

900 zł 550 zł

Lipolaser – Wykorzystuje technologię laserową do pobudzania naturalnego procesu organizmu do uwalniania zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Wiązka światła powoduje rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego i następnie naturalną drogą usuwane z organizmu.

1 zabieg (30min.)

170 zł 110 zł

5 zabiegów (po 30 min.)

500 zł 400 zł

10 zabiegów (po 30 min.)

1200 zł 550 zł

Liposukcja kawitacyjna to zabieg specjalną głowicą, która wytwarza falę ultradźwiękową o częstotliwości 40 000 Hz. Dzięki temu następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

1 zabieg (30min.)

170 zł 110 zł

5 zabiegów (po 30 min.)

700 zł 500 zł

10 zabiegów (po 30 min.)

1200 zł 800 zł

Fale radiowe – wnikając w strukturę skóry na głębokość 2 cm, nagrzewając tym samym komórki tłuszczowe oraz włókna kolagenowe. Temperatura sprawia, że komórki tłuszczowe wydzielają kwasy tłuszczowe, a włókna kolagenowe kurczą się „podciągając” zwiotczałą skórę.

1 zabieg (30min.)

170 zł 110 zł

5 zabiegów (po 30 min.)

700 zł 500 zł

10 zabiegów (po 30 min.)

1000 zł 800 zł

Pakiet Medycyny estetycznej na 1 okolicę rozpisany w odstępach czasowych:

1 zabieg kriolipoliza – 1 pad (60 min.)

1 zabieg lipolaser (30 min.)

1 zabieg fala radiowa ( 30 min.)

1 zabieg liposukcja kawitacyjna (30 min.)

850 zł 470 zł

1 zabieg kriolipoliza – 2 pady(60 min.)

1 zabieg lipolaser (30 min.)

1 zabieg fala radiowa ( 30 min.)

1 zabieg liposukcja kawitacyjna (30 min.)

980 zł 650 zł

1 zabieg kriolipoliza – 4 pady
(większa okolica zabiegu 2 x po 60 min 2 padami jednorazowo )

1 zabieg lipolaser (30 min.)

1 zabieg fala radiowa ( 30 min.)

1 zabieg liposukcja kawitacyjna (30 min.)

1400 zł 800 zł