Dolina Drwęcy 47a, 87-162 Krobia medicalclinic@medicalclinicbabiarz.pl

Umów się na wizytę!

O nas

Home O nas

W Medical Clinic Babiarz rehabilitacja prowadzona jest przez Mariusza Babiarz, fizjoterapeutę z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas:

  • pracy w szpitalu i w przychodni,
  • rehabilitacji domowej na Narodowy Fundusz Zdrowia i rehabilitacji świadczonej prywatnie w Domu Pacjenta,
  • pracy z osobami starszymi w Domu Opieki „DOM KOMBATANTA” w Dobrzejewicach.

Posiadane kwalifikacje i umiejętności potwierdzają ukończone studia wyższe na kierunku Fizjoterapia oraz zdobyte Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty wydane przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów, które zgodnie z ustawą daje prawo do wykonywania zawodu medycznego jako fizjoterapeuta o numerze 7266.

Zabiegi dobierane są indywidualnie dla każdego Pacjenta na podstawie okazanych dokumentów, dotyczących dotychczasowego przebiegu choroby, a także po przeprowadzeniu badania przez fizjoterapeutę uwzględniającego aktualny stan zdrowia, przebyte operacje, dysfunkcje narządu ruchu, wiek, a także uwzględniając możliwości indywidualne każdego Pacjenta.

Gabinet wyposażony jest w nowy sprzęt wiodącej firmy Astar, produkującej aparaty do fizykoterapii. Firma Astar wyposażyła bardzo wiele specjalistycznych klinik i szpitali, co świadczy o bardzo wysokiej jakości sprzętu. Budynek, w którym znajduje się Medical Clinic Babiarz przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazdy, toaleta, poręcze). Przed budynkiem znajdują się także miejsca parkingowe dla Pacjentów.

Celem Medical Clinic Babiarz jest wysoka jakość opieki, miła i profesjonalna obsługa podczas i po rehabilitacji, umożliwiając tym samym jak najszybszy powrót do zdrowia i pełnej sprawności.

Serdecznie zapraszamy,
Babiarz Mariusz Medical Clinic Babiarz